Zákaznická podpora:420 234280918info@edaxo.cz

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 9837 hodnocení
5
9402x
4
192x
3
70x
2
22x
1
151x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

MK Avatar autora Milan Klobušický Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.3.2022
MB Avatar autora Marcela Balounová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.3.2022
Spokojenost
VP Avatar autora Věra Paskerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.3.2022
Komunikace s obchodem skvělá, hrníčky na stojanu pěkné, jen bylo psáno objem 260ml a je to jen 200ml, ale ponechávám si.Jsou na lince dekorativní.
MB Avatar autora Marcela Karmazínová-Prodejna Biomac Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.3.2022
MS Avatar autora Marie Spáčilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.3.2022
Velká spokojenost s dodáním i výrobkem. Doporučuji.
MC Avatar autora Markéta Chroboková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.3.2022
Rychle doruceni a krasne, presne tak jako na obrazku. Doporucuji ????
IM Avatar autora Iva Maříková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.3.2022
*****
AD Avatar autora Alena Doubková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.3.2022
JH Avatar autora Jindra Hanušová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.3.2022
Rychle jednani a zboží odpovídá jak vzhledem,tak i kvalitou.
KG Avatar autora Kamila Gajdicová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.3.2022
Vše bylo ok
LP Avatar autora Lucie Pisecka Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček. | 21.3.2022
Fotka moc neodpovídá, nejsou na ní vidět výrazně zlaté ornamenty a zlaté střapce. I velikost je dost malá.
EK Avatar autora Eva Krupová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.3.2022
ML Avatar autora Monika Lišťáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.3.2022
Spokojenost, zboží přišlo rychle a v bezvadném stavu.
JJ Avatar autora Jindrřich Ježek Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. | 19.3.2022
Poslali jste mi jiné zboží.
EB Avatar autora Eva Bílková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.3.2022
Skvělé zboží, spokojenost.
PN Avatar autora Petr Novotný Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.3.2022
MK Avatar autora Michal Kašík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.3.2022
rychlé dodání do zásilkovny, platba převodem, bez problénů
JV Avatar autora Jitka Vítová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.3.2022
velká spokojenost!!!
EP Avatar autora Eva Panenková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.3.2022
MS Avatar autora Mirjana Spilková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.3.2022

Ovládací prvky výpisu

9852 položek celkem
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz.