Polštářky do vany

Udělejte si při koupeli pohodlí a pořiďte si polštářky do vany. Pravá relaxace může díky těmto koupelnovým doplňkům konečně začít! Polštář do vany můžete koupit jak sobě, tak druhým. Jedná se totiž o skvělý tip na dárek.

Polštář do vany zajišťuje dokonalou relaxaci

Není nad to si napustit vanu horkou vodou a doplnit ji bohatou pěnou. Co navíc udělat pro to, abyste si užili dokonalou relaxaci? Odpověď zní: pořídit si relaxační polštář do vany, díky kterému si horkou koupel užijete opravdu všemi smysly.

Relaxační polštář do vany se přizpůsobí hlavě i krku

Na polštářky do vany si totiž můžete pohodlně lehnout tak, že budete mít pocit, jako byste byli v posteli nebo lebedili na pohovce. Polštář do vany, který se dokonale přizpůsobí hlavě a krku, vám tedy umožní v horké koupeli dlouhé desítky minut spokojeně a nerušeně odpočívat. Komfort při koupání se díky němu nesrovnatelně zvýší.

Různé tvary i barvy polštářků do vany

Máme pro vás polštářky do vany nejrůznějších tvarů a barev. Vybrat si můžete například relaxační polštář do vany ve tvaru srdce či obdélníku, a to v bílé, černé, červené, fialové, zelené nebo šedé barvě. Tyto relaxační polštáře můžete jednoduše umístit na okraj vany nebo je také k vaně připevnit přísavkami. Který polštář do vany je pro vás ten pravý?

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.