LED krby

Hledáte LED krby? Tyto dekorativní doplňky s imitací plápolajícího ohně najdete právě u nás! Během vánočních svátků a zimních měsíců LED krby u vás doma vytvoří velmi příjemnou atmosféru. Tak proč si je nepořídit?

Co jsou LED krby

LED krby jsou minimalistické dekorativní krby s efektem plamenů. Pokud tedy doma nemáte možnost, abyste si pořídili klasický krb na dřevo, imitace plápolajícího ohně v LED krbu pro vás bude skvělou alternativou.

V naší nabídce naleznete elektrické LED krby na postavení i LED krby na zeď. Tato imitace krbu do bytu má napájení na baterie, některé z nich můžete zapojit také do elektrické zásuvky.

LED krby ve tvaru lucerny, hodin či televize

K nejoblíbenějším jednoznačně patří LED krby ve tvaru lucerny. U vás doma vynikne rovněž čtvercový či obdélníkový LED krb. Svůj domov si můžete vybavit i dekorativním LED krbem ve tvaru hodin nebo retro televize. Tyto LED krby pro vás máme hned v několika velikostech, a tak se vždy perfektně přizpůsobí každému interiéru.

Jelikož jde o technologii LED, tyto dekorativní krby mají velmi nízkou spotřebu elektrické energie. Užívat si pohled do imitace plápolajícího ohně tak můžete bez obav z toho, že budete mít vysoké účty za elektřinu. Technologie LED je zároveň šetrná k životnímu prostředí.

LED krby jako vánoční osvětlení

Poohlížíte se po stylovém vánočním osvětlení? Kromě světelných řetězů, LED vánočních postaviček nebo vánočních luceren si svůj svátečně vyzdobený domov oživte také jedním či několika LED krby. Tato minimalistická replika opravdového krbu, která vyniká realistickými a zároveň uklidňujícími plameny, u vás doma skutečně vynikne. Pohledy do imitace plápolajících plamenů si zamilujete zvláště během svátečních večerů.

LED krby: Dekorativní doplněk ve stylu hygge

Chcete si zařídit svůj zimní interiér ve stylu hygge? V tom případě si pořiďte teplé deky a přehozy na postel, spoustu dekorativních polštářků, koberečky a huňaté kožešiny, vonné svíčky, aroma difuzéry a lucerny. V neposlední řadě si pořiďte také LED krby, které svým uklidňujícím světlem zajistí skutečně útulný domov, v němž se vám bude perfektně lebedit.

I když je hygge dánským konceptem života, můžete jej promítnout také do způsobu bydlení. Hygge přitom znamená pohodu, útulnost a příjemnou atmosféru domova, které docílíte právě i díky elektrickým LED krbům.

Tipy, kam umístit elektrické LED krby

Zajímá vás, kam umístit LED krb, abyste si jeho krásu mohli vychutnat co nejvíce? Největší parádu LED krb udělá v obývacím pokoji položený na zemi, na komodě nebo na polici. Elektrické krby dále vyniknou také v jídelně, ložnici, ale také na chodbě, kde je můžete pojmout i jako součást vánočního osvětlení.

Elektrické LED krby jako stylový dárek

LED krb si nemusíte kupovat pouze pro sebe. Tento dekorativní doplněk věnovat také druhým, a to nejen jako vánoční dárek. LED krb představuje rovněž pěkný dárek do nového bytu či domu. Pokud jste tedy k někomu pozváni na kolaudační večírek, elektrický LED krb coby dárek rozhodně potěší.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.