Vánoční rohožky

Hledáte vánoční rohožky? Vyberte si u nás tuto vánoční dekoraci v nejrůznějších motivech, díky kterým zavládne u vás doma skutečně vánoční atmosféra. Nabízíme vánoční rohožky z kokosového vlákna, vánoční rohožky polyesterové i vánoční rohožky s LED osvětlením. Které z nich se budou vyjímat právě u vás doma?

Vánoční rohožky venkovní i do interiéru

Vánoční rohožky vám řeknou, že Vánoce jsou již za dveřmi. A to doslova. Pokud si chcete vánočně vyzdobit svůj domov, vánoční rohožka by vám doma neměla rozhodně chybět. Zajímá vás, kam ji umístit?

Pokud si pořídíte vánoční rohožku venkovní, umístěte ji před vstupní dveře svého domu či bytu. Máte-li vánoční rohožku pod dveře do interiéru, využijete ji na chodbě, ve vstupní hale, ale také v obývacím pokoji či pracovně. Možností, kam umístit rohožku s vánočním motivem, tedy máte spousty.

Motivy vánočních rohožek

V naší nabídce naleznete rohožky pod dveře, které jsou zdobené oblíbenými vánočními motivy. Tento stylový a zároveň praktický doplněk tak zajistí tu pravou vánoční atmosféru již od vstupních dveří. Vánoční rohožky však v rámci svého vánočně laděného interiéru můžete použít i jako dekorativní koberečky.

Máme pro vás nejrůznější typy rohožek s vánočním motivem. Zamilujete si například potisk s lucernami, plápolajícím hřejivým krbem, vánočními dárečky, zimního zátiší, sáněk nebo vánoční krajiny. Některé vánoční rohožky zahrnují také speciální vánoční nápisy. A to například Merry Christmas, Wishing You Happy and Merry Chrismas nebo Winter Fun. Vyberte si přitom takovou rohožku pod dveře, která zapadne přesně do vašeho vánočně laděného interiéru.

Materiály rohožek s vánočním motivem

Jaké materiály rohožek s vánočním motivem u nás konkrétně najdete? Zejména velmi oblíbené vánoční rohožky z přírodního kokosového vlákna, které se perfektně hodí před vstupní dveře i do interiérů. V naší nabídce rovněž máme vánoční rohožky polyesterové s atraktivním potiskem, které můžete využít také jako dekorativní vánoční kobereček. V neposlední řadě u nás najdete i vánoční koberce pod vánoční stromeček s atraktivním vánočním motivem či doplněné o LED osvětlení.

Vánoční rohožky jako dárek

Stylové vánoční rohožky můžete pojmout také jako dárek. Pokud budete v průběhu podzimních měsíců pozváni například na kolaudaci do nového bytu či domu, vezměte ji coby dárek rozhodně s sebou. Rohožka s vánočním motivem představuje rovněž pěkný narozeninový dárek pro všechny podzimní oslavence.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.