5 nápadů na dárek pro děti na Mikuláše

christmas-celebration-PWXCJTC

 

Blíží se Mikuláš a vy stále nevíte, jaký dárek svému dítku koupíte? Podívejte se na naše nápady na Mikuláše.

 

Svátky, to je výjimečná doba, kdy plníme přání našich milovaných ratolestí. Mikuláš, to je vlastně rozcvička před Vánocemi - někdy se však stává, že nemáme dost času na rozmyšlenou. Připravili jsme pro vás 5 nápadů na zajímavé a trvalé dárky - konec konců by radost z nich měla trvat déle, než jen během svátků.

 

christmas-tree-branch-with-toys-P2D4NFS

 

 

  1. Deskové a pohybové hry

 

Stolní hry jsou dobrým dárkem nejen pro děti, ale i pro celou rodinu. Rozvíjejí paměť, učí fair play a posilují koncentraci. Společné hraní je také bezva příležitost, jak trávit čas se svým dítětem a učit se hrou.

 

Na trhu najdete celou řadu her s různými zápletkami a úrovněmi vývoje, od hry na frontu v obchodě až po želví závody s řešením hádanek. Je také dobré zvolit klasické hry, které vydrží dlouho a mají velkou vzdělávací hodnotu. Mezi takové hry patří:

 

- Paměťové hry

- Logické skládačky

- Šachy 

- Sudoku

- Dřevěné Mikádo

- Klasické hrací karty

- Halma, Piškvorky

 

Pohybové hry – co takhle vybrat hračku, která povzbudí vaše dítě k aktivitě, případně bude skvělou příležitostí ke společné zábavě? Skvělé jsou mini stoly na stolní fotbal nebo vzdušný hokej. Každý z nás tyto hračky zná z dětství - dnes je můžete mít za dobrou cenu ve zmenšené verzi.

 

Můžete také pořídit nafukovací hračky - nafukovací hrad, mini koš nebo boxerský ring je skvělý způsob, jak zorganizovat aktivní hru dětí s jejich vrstevníky.

 

 dream-PN985GY

 

 

  1. Maskoti pro děti 

 

Maskoti a plyšová zvířátka jsou klasickým dárkem nejen pro samotné děti – přiznejme si, občas bychom se i my chtěli přitulit k plyšákovi, který se na nás kouká z police v obchodě. Plyšák je pro naši ratolest důležitým společníkem - proto stojí za to vybrat takového, který bude kvalitní a splní dětská přání.

 

 painting-wooden-toy-deer-PN3DZ7Y

 

V poslední době jsou určitě jedním z nejoblíbenějších jednorožci, labutě a lamy - díky svému okouzlujícímu vzhledu, kromě funkce hračky, jsou skvělé i jako nekonvenční dekorace dětského pokoje.

 

Rovněž stojí za to se poohlédnout po klasických medvídcích, dinosaurech, králíčcích nebo ovečkách – rozveselují naše děti již celá léta. Obzvláště doporučujeme plyšáka Pana Medvěda a Paní Lišákovou – Pan Medvěd si svým vzhledem slavného detektivova získal srdce kanceláře Emako a Paní Lišáková se stala naším hitem - díky přidanému stojanu je skvělou ozdobou police nebo komody.

 

 sweet-baby-sleeping-with-soft-toy-PLTXE5H

 

 

  1. Stan na hraní

 

Dětský stan je posledním hitem mezi dětskými hračkami - díky své všestrannosti a netradičnímu stylu dokonale zapadá do dětského pokoje. Kdo z nás si nestavěl pevnost z přikrývek a polštářů a nepředstíral, že je Indián? Teepee pro děti a další typy stanů jsou šikovný způsob, jak vybudovat levné a bezpečné místo pro dítě. Bezpochyby je to ideální dárek pro malého průzkumníka.

 

 kid-bedroom-with-play-tent-PTLP3NJ

 

Do dětského stanu můžete dát měkkou matraci, dětský koberec, polštáře a přikrývky a vytvořit tak útulný hrací koutek. Rovněž se vyplatí vyzdobit prostor kolem stanu příjemnými LED girlandami a světelnými řetězy - večer bude atmosféra tohoto místa jedinečná!

 

 

  1. Dřevěné hračky

 

Dřevěné hračky se již několik let vracejí do kruhu nejoblíbenějších hraček - přesvědčují především svou všestranností a výrobou z bezpečných přírodních surovin. Tyto hračky jsou také designové a jsou součástí nejnovějších trendů v uspořádání dětského pokoje.

 

pol_pm_Gra-Halma-drewniana-planszowka-rodzinna-w-ksztalcie-gwiazdy-REMEMBER-36195_2

 

Jaké dřevěné hračky stojí za pozornost?

 

- Dřevěné vozíky

- Dřevěné domy a vitríny na sbírku např. z Kinder vajíčka s překvapením

- Auta a dřevěná vozítka

- Dřevěné vkládačky a šachy

- Dřevěná razítka 

 

christmas-celebration-P5CCZAG

 

 

  1. Pokladnička

 

Levný a užitečný pomocník pro děti, který učí dítko šetrnosti a umožňuje mu hospodařit s kapesným.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.