8 tipů na vánoční osvětlení: Svátečně rozzáří okna, obývací pokoj i jídelnu

wooden-shiny-star-with-a-festoon-as-a-symbol-of-CATEZH9

 

Vánoce už pomalu, ale jistě klepou na dveře. Proč si tedy sváteční atmosféru nepřizvat také domů, a to prostřednictvím vánočního osvětlení? Světélkujícími dekoracemi si vyzdobte okna, ale i předsíň, obývací pokoj či jídelnu. Pro inspiraci vám přinášíme tipy na vánoční osvětlení, které zaručeně prozáří i váš domov.

 

Tip 1: Světelný řetěz do oken i na stromeček

K nejoblíbenějšímu vánočnímu osvětlení patří bezkonkurenčně světelný LED řetěz. Tato vánoční dekorace však nepatří pouze na vánoční stromeček. Svátečně si jí můžete vyzdobit také svá okna. Vybírejte si přitom mezi světelnými LED řetězy ve studeném či teplém světle. Toto vánoční osvětlení v okně ještě lépe vypadá, když hraje všemi barvami.

Světelný LED řetěz navíc nemusí obsahovat typické žárovičky. Místo žárovek mu sluší také ozdobné hvězdičky, sněhové vločky, roztomilé domečky nebo styloví sobi.

 

festive-table-served-for-christmas-party-with-UHMYYD3

 

Tip 2: Dekorativní domky s LED osvětlením

Chcete si svátečně vyzdobit okenní parapet nebo se poohlížíte po vánoční dekoraci, která by měla čestné místo v obývacím pokoji? V tom případě jsou pro vás správnou volbou dřevěné dekorativní domky s LED osvětlením. Toto nádherné vánoční osvětlení vypadá působivě zvláště po setmění, kdy se můžete do nekonečna kochat jeho krásou.

 

Tip 3: Svítící LED sob

Otevřete dveře svého domu a v obývacím pokoji vás vítá sob. Rozhodně nejde o hloupost. Oživte si svůj sváteční domov vánočním osvětlením ve tvaru soba. V rohu vašeho obývacího pokoje se bude tento věrný společník Santa Clause vyjímat například ve velikosti 80 centimetrů. Nadšené z něj budou zejména vaše děti. Aby u vás svítící LED sob vytvořil tu pravou vánoční atmosféru, stačí jej pouze zapojit do zásuvky.

 

christmas-decorations-with-gingerbread-man-PBP2DGL

 

Tip 4: Dekorativní větev s osvětlením

Na svátečně prostřeném stole v kuchyni či jídelně se vám nemusí vyjímat pouze barborky, které jste si natrhali 4. prosince. Jestli jste na předvánoční tradici trhání barborek zapomněli, třešňové větvičky můžete nahradit vkusným LED vánočním osvětlením ve tvaru větévek. Tato efektní dekorace zahrnuje celkem 40 diodových světélek, které dodají vaší sváteční tabuli dokonalý charakter.

 

Tip 5: Svítící dárečky na stůl

Snad žádný z nás se nemůže dočkat toho, až na Štědrý večer objeví pod stromečkem spoustu dárků. Netrpěliví z nás se mohou potěšit dárky už dříve. Stačí, když si jako dekoraci svého domova pořídí vánoční osvětlení ve tvaru svítících LED dárečků. Tato dekorace je skvělou volbou na svátečně prostřenou tabuli. Využít ji však můžete také ke zkrášlení konferenčního stolku či komody v předsíni.

 

Tip 6: Závěsná LED hvězda do okna

Každý z nás si okna před Vánoci zdobí jinak. Někdo upřednostňuje světelný řetěz, někdo LED svícen nebo dřevěné podsvícené domečky. Svá okna můžete svátečně vyzdobit i dalším vánočním osvětlením. Krokem vedle není například závěsná dekorativní hvězda s LED podsvícením. Díky ní bude na vaše okna nádherný pohled po celou noc.

 

christmas-background-with-festive-decoration-S4ZGL3K

 

Tip 7: Závěsné vánoční osvětlení

Jakým dalším typem vánočního osvětlení můžete vyzdobit svůj domov? Chybět by vám neměl ani závěsný vánoční LED řetěz. Na vašich oknech se bude vyjímat například závěsná opona se třiceti drobnými LED hvězdičkami. Nejen interiér, ale okolí svého domu si zkuste vyzdobit závěsným světelným řetězem se 150 LED světly. Toto venkovní vánoční osvětlení vám udělá parádu na vnějších oknech, ale i na pergole či rovnou na fasádě domu.

 

Tip 8: Elektrický krb pro pravou vánoční pohodu

Kdo by nezbožňoval pohled na plápolající plameny a rád by se nezaposlouchal do praskání hořícího dřeva? Pokud máte doma klasický krb, jistě víte, o čem je řeč.  V případě, že klasický krb nevlastníte, i tak nemusíte být smutní.

Tu pravou vánoční pohodu u vás doma vykouzlí LED elektrický krb, který si umístěte na libovolném místě svého domova. LED elektrický krb vyzařuje reálně vypadající plameny, díky čemuž u vás doma vytvoří zcela jedinečnou atmosféru a naprosto promění váš interiér. Krásu této vkusné a zároveň praktické dekorace si můžete vychutnávat zejména během dlouhých zimních večerů.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.