Ideální dárek pod stromeček pro ni

cheerful-woman-sitting-on-bed-and-holding-a-gift-SLWTFJX

 

Vánoce se blíží a Vy stále nevíte co koupit nejdůležitější ženě Vašeho života? Pro každého z nás je výběr správného dárku pro milovaného člověka nesmírně důležitý - proto jsme připravili seznam vánočních dárků pro ženy, který Vás může inspirovat a pomoct vybrat mimořádně povedený dárek.

 

box-with-needlework-tools-handicraft-equipment-PQ6BTF4

 

  1. Šperkovnice a kufříky na šperky - exkluzivní uschovávání šperků  

 

Každá z nás žen má svou vlastní kolekci šperků. A většina z nás zápasí s opakujícím chaosem při ukládání nebo ztrátou jednotlivých kousků. Řešením jsou unikátní šperkovnice a kufříky, které vám pomohou zorganizovat si prostor na náušnice, náramky a řetízky na toaletním stolku.

 

Existuje mnoho možností - můžete si vybrat elegantní etui vykládanou sametem, roztomilý kufřík, dřevěnou prosklenou krabičku nebo například skleněnou šperkovnici zakončenou měděnými prvky. Takový doplněk bude nejen praktický, ale stane se také ozdobou bytu.

 

female-hands-pulls-out-metal-chain-from-box-P4Z7JYT

 

2. Stojany na šperky - šperky vždy po ruce

Stojan na šperky je dobrou alternativou k dražším šperkovnicím a krabičkám na šperky. Najdete je v mnoha tvarech a modelech - od taneční baleríny, modelky až po miniaturní věšák na kabáty. Je vhodné zvážit výběr tohoto doplňku, zvláště pokud víte, že žena je milovnicí šperků – díky tomuto dárku si bude moci vystavit celou sbírku šperků.

 

3. Měkká přikrývka na chladné dny - není nic lepšího než večer strávený v teple!

Nebudeme se zastírat, že zabalit se během studeného večera do teplé voňavé deky se sklenkou něčeho dobrého je velmi příjemné. A co takhle to pojmout jako dárek pro ženu? 

Jediné, co musíte udělat, je zabalit vybranou přikrývku (je dobré si předem zjistit, zda obdarovaná má ráda takovéto textilie a jaká barva se jí líbí) do elegantní tašky, vybrat oblíbenou bonboniéru, aromatickou sadu a alkohol a recept na skvělý večer je tu!

 

pregnant-family-looking-through-a-family-photo-PDPRVHS

 

4. Fotoalbum - pro zachování vzpomínek na zvláštní okamžiky a výjimečné osoby

Fotoalbum je v každém domě nutností - ukrývá důležité okamžiky z našeho života. Kromě této funkce může být i hezkou dekorací, která ozdobí polici v obývacím pokoji a bude ochráncem našich vzpomínek. Fotoalbum vybírejte s ohledem na danou osobu - v sortimentu najdete krásná alba s květinami, geometrickými vzory, puntíky a rostlinnými motivy. Album je skvělým dárkem, zvláště pak pokud víte, že si ráda uchovává vzpomínky a upomínkové předměty – díky tomuto dárku si může založit všechny důležité fotografie.

 

ready-for-christmas-time-PX577GD

 

5. Plyšák - malý, měkký přítel nejen pro holčičky

Výběr dárku pro ženu je skutečnou výzvou - plyšák je zvláště dobrý dárek pro životní partnerku. Tento klasický nadčasový dárek může být vtipným odkazem na začátek vztahu - koneckonců plyšák je nejoblíbenějším dárkem na svatého Valentýna.

Plyšák může být také hezkým dárkem pro štěstí - připomíná vám to bezstarostné dětství, jeho roztomilá tlamička dobře vypadá i na poličce mezi seriózními knihami.

 

family-celebrating-christmas-9C5UJAW

 

6. Mini komoda na drobnosti - perfektní pomocník každé milovnice designu

Mini komody se staly v poslední době populární - vzhled klasické komody překvapuje svou praktičností mnoho lidí. Velké množství zásuvek dělá z mini komody skvělou náhradu za tradiční šperkovnici. Umístíme-li ji na klasické komodě standardní velikosti, bude mini komoda originální dekorací, do které schováme mnoho ze svých pokladů.

 

Mini komody jsou zvláště vhodné jako dárek pro ženu, která například potřebuje další prostor na šperky, kosmetiku, drobnosti na ruční práce nebo má prostě ráda krabičky na drobné předměty. 

 

portrait-of-happy-young-female-bicyclist-PMZWRMP

 

7. Pro cyklistku - příslušenství na kola

Jsme si vědomi, že je stále zima, ale Vánoce jsou prostě skvělá příležitost dát cyklistce něco na kolo! Dárek pro ni nemusí být vždy jen elegantní a nápaditý - může být také praktický. Pokud víte, že obdarovaná žena má ráda barvy a kolo, dejte jí zvonek v energických barvách, vzorované nálepky, které změní vzhled jejího kola nebo jiné doplňky, jako jsou např. řídítka či sedlo, což bude nejen skvělá personalizace jejího kola, ale také zvýší pohodlí při jízdě.

 

8. Poznámkové bloky a organizéry – pro zapomnětlivé i pečlivé 

Samolepící lístečky poznámkové bloky nám ne jednou zachránily život - proč to nevyužít jako dárek ženě? Pro tento účel vyberte jedinečný vzor, ​​který bude zajímavý a pečlivě zpracovaný tak, aby mohl věrně sloužit i v dalším – mílovými kroky se blížícím - roce. Obdarovaná žena Vám vděčná - koneckonců je to jeden ze základních prvků dámské kabelky!

 

beautiful-young-woman-and-her-daughter-with-the-6CDR7Z2

 

9. Peněženky a desky na dokumenty - vše po ruce 

Klasický, ale stále žádaný vánoční dárek pro ni. Peněženka nebo pouzdro na dokumenty jsou univerzální, ale díky velké nabídce co do vzhledu a barev existuje mnoho možností na osobitý výběr. Dobré pouzdro na dokumenty je nejen chrání před poškozením a bude mít i další místo na mince - díky tomu je tento doplněk skvělým dárkem pro ženu, která často cestuje.

 

excited-woman-in-christmas-night-sitting-near-MS3UGKW

 

10.Kosmetická taštička - kosmetika vždy po ruce

Většina z nás žen si často stěžuje na nedostatek místa na kosmetiku - správná kosmetická taštička vyřeší nepořádek a umožní znovu uspořádat veškerou kosmetiku. Tento doplněk se bude hodit každé ženě - koneckonců, každá má svůj vlastní arzenál oblíbené kosmetiky, kterou chce si vzít s sebou na cestu. Kosmetická taštička rovněž umožňuje udržovat pořádek jak doma tak i v kabelce - malá kosmetická taštička, věnovaná jako dárek pomůže obdarované mít svou oblíbenou rtěnku a pudřenku na jednom místě.

 

warming-up-with-hot-tea-on-the-thermos-VT7RJBR

 

11. Termohrnek - lahodná káva i mimo domov

Vynikající dárek pro zaneprázdněnou ženu, která si často kupuje kávu na cestě do práce. Alternativa „zero waste“ je nejen zdravější (přece jen víme, co v šálku máme), ale rovněž ekonomičtější a ekologičtější - a navíc díky zajímavému designu přestává být vlastní termohrnek trapasem a nebudí rozpaky.  

 

aromatherapy-MR3WGVS

 

12. Sada vůní - pro fanynky příjemných vůní

Aromaterapie je stále více oceňovaným způsobem relaxace - její sílu si také můžete zkusit doma. Pokud žena, kterou chcete obdarovat miluje příjemné vůně, pouvažujte o sadu vůní - na trhu najdete celou řadu. My doporučujeme zejména difuzor s vonnými oleji a aroma lampy, které jsou trvalé a univerzální.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.