Vánoční šálky a hrnky - elegantní dárek pro milovníky teplých nápojů

1573568660

 

Nebudeme zastírat, že výběr vánočních dárků je velkou výzvou. Zajímavý dárkový šálek nebo hrníček je univerzální dárek, který se hodí pro všechny - koneckonců, každý z nás rád v práci používá vlastní hrneček a vychutnává si z něho chuť ranní kávy.

V tomto článku se zaměříme na zajímavé produkty z této kategorii a nápady na originální balení dárků

a dále nadhodíme některé z našich užitečných tipů - šálek nebo hrníček nemusí být vůbec nudný dárek! 

 

1. Zaprvé – vyberte zajímavý vzor

Výběr hrnečku nebo šálku je jednoduchý, pokud osoba, které dárek dáváte, má určitý styl nebo vášeň – vždy můžete vybrat jeden z vtipných hrnků, který bude veselým dárkem. Ale co když nemáme přesnou představu o vzhledu šálku nebo hrnečku a sám obdarovaný nám v tomto ohledu nemůže pomoct?

Především je nejdůležitější vybrat hrnky vyrobené z vysoce kvalitní keramiky a porcelánu - před nákupem si ověřte jejich kvalitu. Pokud nemáte konkrétní představu o vzoru, vyberte podle toho, co si myslíte, že se může obdarovanému líbit. Zejména doporučujeme hrnky v energických barvách  vzorech - s nimi každý den nabere na barevnosti. Kromě toho doporučujeme klasické hrnky s originálním vzorem, např. ETHNO.

 

Můžete se také rozhodnout pro něco trochu ucelenějšího a vybrat hrníček se sítkem a pokličkou. Ideální pro všechny milovníky čaje!

Svátky jsou také časem, kdy utrácíme za dárky více než běžně, takže se můžeme nechat unést a koupit termohrnek, který je odolný a ideální pro zaneprázdněné osoby, kterým záleží na životním prostředí. V sortimentu najdete neobvyklé termohrnky vyrobené z bambusu nebo celulózy, které nejenže odolávají vysokým teplotám, ale jsou také ekologické při zpracování.

 

Kolekcja_kubkow_swieta_skomp

 

2. Co dát jako dárek do hrnku nebo šálku? 4 nápady

Nejčastějším doplňkem takovéhoto trvalého dárku je samozřejmě čokoláda. Co ale můžete dát místo klasické čokolády?

  • Překvapte obdarovaného dárkovými balíčky s cukrem…. zabalenými bankovkami. Takový dárek je skvělý zejména pro mladé lidi nebo blízké, kterým si můžeme dovolit takový dárek dát. Stačí, když z papíru vystřihnete čtverec podle velikosti bankovky, bankovku složíte, následně ji vložíte do připraveného čtverce z papíru, zmáčknete konce a zamotáte ji jako cukr. Takto připravený „cukr“ vložte do hrnku a ten vložte do ozdobné vystlané krabičky. Nepochybně tak vytvoříte sladký dárek pro milovaného :)
  • Malý plyšák ve tvaru pandy, ovečky nebo soba každého potěší doplněk, kterým si může zvelebit pracovní stůl – bude to také levnější než to, co najdete v obchodech.
  • Oblíbený čaj nebo káva - najděte malou plechovku oblíbené kávy nebo čaje anebo vyberte jinou zajímavou chuťovku. Zajímavé druhy čaje jsou mimo jiné slaný karamel, nebo čaj s kousky pomeranče.
  • Roztomilá sítka na čaj nebo držáky na hrnky – např. ve tvaru soba (takové produkty najdete v jedinečném sortimentu KOZIOL)

 

 Rooibos - lahodná verze červeného čaje s vůní karamelu nebo pomeranče, která nemá tak silné

povzbuzující vlastnosti jako běžný čaj. 

Bílý čaj - vyrobený z pupenů a nejmladších čajových listů, je charakteristický velmi jemnou chutí

Smoothie v prášku z ovoce sušeného mrazem – skvělá volba pro každého, kdo dbá o svou linii a zároveň velmi šetří čas. Vložte do šálku např. dvě oblíbené příchutě a je hotovo!

 

Jak zabalit dárkový hrnek? 

Originální a nápadité! Vyberte originální krabici nebo nejobyčejnější balicí papír. Jak zabalit hrníček?

  • Kartonová krabice s výstelkou – můžete zkusit vyplnit vnitřek krabičky novinami, látkou, hoblinami nebo spoustou křupek (obzvláště doporučujeme lupínky, to je přece naše dětství!)
  • Balicí papír a stuha – položte hrníček doprostřed čtvercového papíru balicího papíru nahoře uvažte. Upevněte ozdobnou stuhu a odstřihněte vyčnívající konce. Místo papíru můžete také zvolit dekorativní balicí fólii.          
  • Ozdobný pytlíček nebo dekorativní taška - můžete ji vytvořit vlastnoručně.    

      

Doufáme, že vám těchto několik tipů pomůže vybrat perfektní dárek - přejeme vám hodně štěstí při přípravě dárků pro blízké a hlavně veselé a pohodové dovolené!

Podělte se s námi výsledky vaší práce na našich sociálních sítích. Máte-li jakékoli dotazy, jsme vám k dispozici :)

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.